Tüm Kategoriler

PUHLER'İN MİSYON VE VİZYONU

Taşlama her zamankinden daha basit!

Vizyon, dünyanın önde gelen CNC takım tezgahları ve taşlama ve dispersiyon sistem çözümleri sağlayıcısı olmaktır. 

sertifikalar

PUHLER HAKKINDA

Tarihçe
PUHLER International Trading (Shanghai) Co., Ltd 2001 yılında Şangay'da, LEIMIX Group (Guangdong)Co., Ltd ise 2007 yılında grubun Genel Merkezi olarak Guangzhou'da kuruldu.

İki Marka
PUHLER ve JINLING, grubun Almanya ve Japonya standartlarına uygun, yüksek kaliteli ve pazarlara uygun iki ana markasıdır.

PUHLER Şimdi
Şimdi PUHLER grubunun yeni bir ana kuruluşu olan Hunan JINLING Machine Tool Co., Ltd (Changsha No. 2 Machine Tool Works'ten devralınmıştır), 66 yıldan fazla takım tezgahları tasarlama ve üretme geçmişi ile Güney Çin'deki en büyük takım tezgahı üreticisidir. . Hunan JINLING Machine Tool Co., Ltd, yerli imalat işletmelerinde "makine araçları ve kontrol, geri bildirim cihazları ve mekanik ve elektronik mühendisliği" konusunda iyi bilinen bir tedarikçidir. Yüksek kaliteli beş eksenli CNC torna tezgahlarında uzmanlaşmış eksiksiz bir endüstriyel üreticidir. ve Çin'de %85'in üzerinde otonom kontrol edilebilirlik oranıyla temel fonksiyonel bileşenler. İşi, yüksek hassasiyetli imalat endüstrisinde tornalama, frezeleme, taşlama ve parlatma işleme teknolojisini kapsar ve Çin'in takım tezgahı endüstrisinde önde gelen işletmelerden biri olarak kabul edilir.

PUHLER ÜRÜNLERİ UYGULAMASI

Kimyasal malzemeler:
Mürekkep ve kaplama, pigmentler ve boyalar, yapıştırıcılar, tarım kimyasalları, nano seramikler, pil malzemeleri vb. gibi inorganik mineraller.

Gıda şekerleme:
Çikolata, kakao sıvısı, şeker tozu, baharatlar, sürülebilir ürünler vb.

Eczacılık kozmetikleri:
Tabletler, enjeksiyonlar, şampuan, biyolojik malzemeler vb.

Mineral mineraller:
Metaller, nadir topraklar, kalsiyum karbonat, talk ve grafit vb.